Bractwo
Dzień przed rozpoczęciem pielgrzymki do Wejherowa w czasie wieczornej Mszy Świętej Bractwo Świętego Krzyża otrzymało poświęcone krzyże, które są tak ważnym znakiem dla każdego chrześcijanina. Ks. Piotr, który jest opiekunem Bractwa i przewodnikiem tej pielgrzymki poświęcił i wręczył krzyże. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie Bractwa i ich świadectwo oraz opiekę nad feretronem!

Maturzyści '24
W całym kraju rozpoczęły się egzaminy maturalne. Wspieramy naszą modlitwą młodzież, która podejmuje się egzaminów. W poniedziałkowy wieczór młodzież w otoczeniu najbliższych oraz nauczycieli prosiła o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego na czas egzaminów!

Wieczór Maturzy...
Zbliża się czas egzaminów maturalnych i pragniemy zaprosić wszystkich tegorocznych maturzystów na wspólną modlitwę. Na początek spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym na adoracji z okazją do spowiedzi, a następnie Msza Święta w intencji pomyślności na egzaminach i dobrych wyborów dalszej drogi! Zapraszamy oczywiście nie tylko maturzystów, ale wszystkich do wspólnej modlitwy!