A A A

Niedziela 28.11.2021 – I NIEDZIELA ADWENTU    
6:30 + Aneta Cieszyńska (5 r. śm.)
6:30 o dobro i miłość w rodzinie Karoliny (ks. Piotr)
8:00 + + Małgorzata Kleist i rodzice z obojga stron
9:00 + Stanisław Górny (3 r. śm.) (Lizaki)
9:30 w intencji parafian
9:30 + Gertruda Recław (Pelplin)
11:00 + + Jadwiga i Jan Modrzejewscy oraz ich rodzice
12:30 chrzty
14:00 + + Tadeusz Knitter, Jadwiga i Leon Kroll, Henryk Potaś i zmarli z rodziny
14:00 o dary Ducha Świętego, błog. Boże i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla rodziny Houn (Pelplin)
18:00 + Mieczysław Śliwa (1 r. śm.)

Poniedziałek 29.11.2021    
6:15 + + Urszula i Tadeusz Mikietyńscy
6:15 + + rodzice Józef i Gertruda oraz Urszula, Elżbieta i zmarli z rodziny
6:15 + + Eugeniusz i Kazimierz (konc.)
7:30 + + Pelagia i Kazimiera Gałęskie
8:30 + + Stanisław Trzebiatowski, rodzice i rodzeństwo z rodziny Stanisława i Ireny
18:00 + Piotr Żynda (1 r. śm.)
18:00 + + Jadwiga i Eugeniusz Zawadzcy (Pelplin)
18:00 + Bolesław Dziadowicz – int. prac. kartonażowni Zakładu Porcelany Stołowej Lubiana (Pelplin)
18:00 + + Marianna (5 r. śm.) i Jan Landowscy (Pelplin)

Wtorek 30.11.2021    
6:15 z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Maksymiliana z okazji zbliżających się urodzin
6:15 + + z rodzin Patoka, Lademann, Paryszewskich, Podjaskich, Romanowskich oraz Walentyna Wiśniewska, Wanda Byczkowska, s. Dominika, ks. Józef Landowski, Anna Partyka, Henryk Łaniewski oraz dobroczyńcy
6:15 + + Zofia i Leon oraz zmarli z rodziny (konc.)
7:30 o łaskę zdrowia, Boże blog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Jana
8:30 + + intencje zbiorowe za zmarłych
18:00 + Stanisław Pastwa (1 r. śm.)
18:00 + Jadwiga Gruchała (30/30) (Pelplin)
18:00 + Mieczysław Śliwa (Pelplin)
18;00 + + Benedykt Kreft (12 r. śm.) oraz zmarli z rodziny (Pelplin)
18:00 + + dusze w czyśćcu cierpiące oraz zmarli z rodzin Labuda i Białk (Pelplin)

Środa 01.12.2021    
6:15 + + Elżbieta i Tadeusz Lappe
6:15 + + rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodziny
6:15 + + Zofia i Leon oraz zmarli z rodziny (konc.)
6:15 + + Stanisław Trzebiatowski i zmarli z rodziny (Pelplin)
7:30 + + Stanisław Milewczyk (2 r. śm.), Helena i Bronisław Turzyńscy, Regina i Florian Milewczyk oraz Stanisław Staniszewski
8:30 + + Janina Zaborowska i zmarli z rodziny
18:00 + Janina Trawicka (1 r. śm.)
18:00 + + Sylwia i Krystyna (Pelplin)

Czwartek 02.12.2021 - pierwszy czwartek miesiąca
6:15 + Barbara Żychlińska    
6:15 + + Jan Werra oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron
6:15 + + Zofia i Leon oraz zmarli z rodziny (konc.)
7:30 + + Elżbieta, Bronisław i Zygmunt Kupper, Zofia Bednarek i Irena Kulas
8:30 w int. małżeństw i rodzin, aby były miejscem świętych i licznych powołań kapłańskich i zakonnych
8:30 o łaskę zdrowia i Boże błog. opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Zygmunta (Pelplin)
8:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Leszka w dniu urodzin (Pelplin)
18:00 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla córki Barbary z okazji 50 urodzin
18:00 + Leszek Warsiński – int. od sąsiadów z ulicy PCK (Pelplin)
18:00 o Boże błog., światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Piotra i ks. Sławomira – int. Wspólnoty Miłosierdzia Bożego (Pelplin)

Piątek 03.12.2021 - pierwszy piątek miesiąca
6:15 + + Stanisław i Adam Osman
6:15 + + Cecylia (10 r. śm.), Brunon i Wojciech Igel, Marianna i Bolesław Peek oraz zmarli z obojga stron
6:15 + + Jan oraz zmarli z rodzin Grulkowskich i Gruchała (konc.)
7:30 + + Elżbieta Brzezińska, Stanisław i Adam Osman
7:30 + + Zbigniew Radtke i Anna Stachowiak (Pelplin)
8:30 za wstawiennictwem św. Franciszka Ksawerego Wspólnota Krwi Chrystusa prosi Pana Jezusa o świętość kapłanów, misjonarzy, zakonników i o nowe powołania
15:15 w int. Ojca św., biskupów, kapłanów, szczególnie tych, którzy posługiwali i posługują w naszej parafii, o potrzebne łaski do nieustannego wzrastania w kapłaństwie Chrystusowym oraz o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – int. Wspólnoty Miłosierdzia Bożego
16:30 + + Stanisława Lubińska (14 r. śm.), Józef i rodzice z obojga stron oraz Zofia i Franciszek Trzecińscy
18:00 + intencje wspólne
18:00 + Maria Pinkert (03/30) (ks. Piotr)
18:00 o zdrowie i Boże błog. dla rodziny Węsierskich (Pelplin)
18:00 + + Anna i Maksymilian Bączkowscy (Pelplin)

Sobota 04.12.2021 - pierwsza sobota miesiąca
6:15 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Ireny z ok. 92 urodzin
6:15 + + Gerard Wiśniewski, Rafał i Andrzej oraz zmarli z rodzin Wiśniewskich i Zabrockich oraz Marta Grzenia
6:15 + + Andrzej Stasiak (r. śm.) (konc.)
7:30 + Barbara Kosobudzka (z okazji imienin)
8:30 + Jan Piankowski (1 r. śm.)
8:30 + Maria Pinkert (04/30) (ks. Piotr)
16:30 SUMA ODPUSTOWA w kościele św. Barbary
18:00 o zdrowie i Boże błog. dla chorych członków Żywego Różańca – int. Żywego Różańca
18:00 + Franciszek Basendowski (30/30) (Pelplin)
18:00 + Róża Peplińska (Pelplin)
18:00 + + Barbara Guzińska oraz zmarli z rodzin Guzińskich, Odyniec i Sprada (Pelplin)
18:00 + + Gerard (3 r. śm.), Józef i Maria Gierszewscy, oraz Agnieszka i Jan Kropidłowscy (Pelplin)

Niedziela 05.12.2021 – II NIEDZIELA ADWENTU, pierwsza niedziela miesiąca
6:30 + + Józef Bławat, Kazimierz Gawin, rodzice z obojga stron oraz Urszula i Jarosław
6:30 + Maria Pinkert (05/30)
8:00 + + Marianna Wanicka, rodzice i rodzeństwo
9:00 + + zmarli z rodzin Bereszyńskich, Kreft i Stylow (Lizaki)
9:30 w intencji parafian
11:00 + + Jadwiga Tuszkowska i zmarli z obojga stron
11:00 + + Jadwiga Bromisz, rodzice, Helena i Jan oraz Danuta (Pelplin)
12:30 o zdrowie i Boże błog. dla chorych członków Żywego Różańca – int. Żywego Różańca
12:30 + + Daniel, Zbigniew i Konrad Cichosz (Pelplin)
12:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Anny i Stefanii (Pelplin)
14:00 + + Danuta Grażyna, Rajmund Weiss
16:30 Msza święta z poświęceniem medalików
18:00 + + Wanda (r. śm.) i Józef Narloch oraz zmarli z rodzin Narloch i Lorbieckich