A A A

Niedziela 05.02.2023 – V NIEDZIELA ZWYKŁA, pierwsza niedziela miesiąca
6:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin i zdrowie dla Anety w 37 urodziny
8:00 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Mariusza, Krzysztofa i Oskara z okazji ich urodzin
9:00 o wstawiennictwo św. Agaty za bezpieczeństwo naszych domostw (Lizaki)
9:00 + + Gertruda i Stanisław Warczak oraz Jan Kowalewski (Pelplin)
9:30 w intencji parafian
11:00 z podz. za otrzymane łaski w starym roku, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin, o dary Ducha Świętego w dniu 30 urodzin Szymona
11:00 + + Janina (17 r. śm.) oraz Antoni i Czesław Petkowscy (Pelplin)
12:30 o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla ks. Patryka Ważyńskiego i ks. Patryka Wyki z okazji urodzin – int. Żywego Różańca
14:00 + + Marian i Anna Włodarczak oraz zmarli z rodzin Włodarczak, Cichosz, Etmańskich i Hinca
14:00 + Jan Tybora (07/30) (ks. Piotr)
18:00 + + Marcin, Weronika, Teofil Szyndler, Eugenia i Walenty Mrozik

Poniedziałek 06.02.2023 – ŚŚ. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY, wspomnienie obowiązkowe
6:30 + + teściowie, Edmund, Zygmunt, Andrzej, Grzegorz i dusze w czyśćcu
7:00 + + Helena, Jan, zmarli z rodzin Czucha i Kamrowskich
7:30 + Janina Kulaszewicz (6 r. śm.)
7:30 + + Irena Szymikowska i Władysław (konc.)
8:30 o Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla ks. Patryka Ważyńskiego w dniu urodzin - intencja pracowników parafii
8:30 + Henryk Butowski (Pelplin)
18:00 z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Justyny z ok. urodzin oraz dla rodziny
18:00 + Barbara Mokwa – int. od sąsiadów z ul. Skłodowskiej 20 (Pelplin)
18:00 + Wiesław Hartman (01/30) (Pelplin)

Wtorek 07.02.2023
6:30 + + Bogusława i Zenon oraz zmarli z rodziny
7:00 + Teresa Juszczak
7:30 + Krystyna Malinowska (3 r. śm.)
8:30 + + Stefania i Zygmunt Stencel (6 r. śm.), Marta i Paweł Olter oraz zmarli z rodzin Stencel, Olter i Woźniak
18:00 + + Henryk (40 r. śm.) i Janina Waluś oraz zmarli z rodziny
18:00 + + Aniela i Bolesław, ich syn Bolesław oraz dusze w czyśćcu cierpiące (Pelplin)
18:00 + + Tadeusz i Stanisław Mańsk (Pelplin)

Środa 08.02.2023
6:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Aleksandry i Tomasza oraz ich dzieci
7:00 + + Henryk i Natalia Drzymała oraz zmarli z rodziny
7:30 + + Felicja Romanowska i jej rodzeństwo
8:30 + + Jadwiga, Franciszek i Genowefa Świtała, Augustyn, Stefania, Stefan i Bronisława Muchowscy
18:00 + Alfons Moryson – int. od pracowników szpitala
18:00 + + Irena (r. śm.), Maksymilian, Grzegorz i Patryk (Pelplin)
18:00 + Grzegorz Narloch (Pelplin)
18:00 za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Rodzin z prośbą o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Alicji i dziecka oraz błog. Boże dla całej rodziny (Pelplin)

Czwartek 09.02.2023
6:30 + + Ewa i Kazimierz Wikariusz, Zofia i Czesław Burandt oraz rodzice z obojga stron
7:00 + + Anastazja, Leon, Kazimierz Góra i Sabina Stenka
7:30 + + Balbina Krakowiak (r. ur.) i zmarli z rodzin Krakowiak, Mazur, Kuflikowskich, Boczkowskich i Sapierzyńskich
8:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Doroty i Marka w 10 rocznicę ślubu
8:30 + + Alicja Bączkowska i zmarli z rodziny (Pelplin)
18:00 + + Regina i Zygmunt Weis
18:00 + Feliks Słomiński – int. od sąsiadów z ul. Grottgera (Pelplin)

Piątek 10.02.2023 – ŚW. SCHOLASTYKI, wspomnienie obowiązkowe
6:30 + + Marianna (r. śm.) i Henryk Szachta oraz zmarli z ich rodzin
7:00 + + Wiktor, Zofia i Roman Daleccy oraz Gertruda, Robert i Zbigniew Landowscy
7:30 + + Antoni Ziegert, rodzice i zmarli bracia z obojga stron
8:30 + + Jan, Franciszek i Klara, Benedykt, Józef i Bronisława, Tadeusz i Marta, Leon i Stanisława oraz zmarli z rodziny Tybora
11:00 MSZA W INTENCJI CHORYCH
18:00 + + Alfons i Krystyna, Stefania i Bernard Olszewscy, Stanisław Jereczek, Halina i Łucja
18:00 + Jan Tybora (12/30) (ks. Piotr)
18:00 + + Jadwiga, Czesław, Mirosław Lewna oraz dusze w czyśćcu cierpiące (Pelplin)

Sobota 11.02.2023 – NMP Z LOURDES, wspomnienie dowolne, Światowy Dzień Chorego
6:30 + + Elżbieta, Agnieszka, Wacław, Ryszard Rekowscy i Rozalia Felskowska
7:00 + + Brygida (r. śm.), Kazimierz i Jolanta Duzowscy
7:30 + Anna Gostomska (20 r. śm.)
7:30 + Jan Tybora (13/30) (ks. Piotr)
8:30 + + Jadwiga i Józef Dziemińscy oraz zmarli z rodziny
18:00 z podz. Panu Bogu za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha świętego, wzrost wiary i opiekę Matki Bożej i świętych Patronów oraz o zdrowie dla Amelii, Piotra i Zofii
18:00 + Elżbieta Kiełpińska – int. od sąsiadów z bloku (Pelplin)
18:00 + + Roman i Jadwiga Dublinowscy (Pelplin)

Niedziela 12.02.2023 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
6:30 + + Kazimierz Machajewski, rodzice z obojga stron, zmarli z rodzin oraz Ewa i Jerzy
6:30 + Jan Tybora (14/30) (ks. Piotr)
8:00 + + Konrad i Władysława Las
8:00 + Kazimierz Szczypior (1 r. śm.) (Pelplin)
9:00 + Mieczysław Pirch (Lizaki)
9:30 w intencji parafian
9:30 + + Jadwiga, Henryk i Wojciech Jeżewscy (Pelplin)
11:00 + + Zofia, Franciszek Hinc, Regina, Bronisław, Ryszard i Andrzej
11:00 + + Kazimierz Gawin, Teresa, Zdzisław, Marta i Antoni Konkol (Pelplin)
12:30 chrzty
14:00 + + Małgorzata Kleist i rodzice z obojga stron
18:00 + Helena Czecholińska (1 r. śm.)