1. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. W tym tygodniu, po wieczornej Mszy świętej odbędą się spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania II roku formacji:
- poniedziałek - grupa ks. Patryka,
- wtorek - grupa ks. Piotra,
- środa - grupa ks. Łukasza,
- czwartek - grupa ks. Pawła,
- w sobotę spotkanie tych, którzy uczą się poza Kościerzyną.
Spotkanie grupy dorosłych w poniedziałek, o godz. 18.30.
W kolejnym tygodniu zaprosimy na spotkania młodzież z I roku formacji.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W czwartek rozpoczynamy Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan.

6. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.

7. W sobotę, o godzinie 16.00 odbędzie się koncert kolęd w Osadzie Burego Misia, a po nim zostanie odprawiona Msza Święta dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

8. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Pana Jezusa w żłóbku, którą poprowadzi III Zakon św. Franciszka.
O godz. 12.30 Msza święta w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

9. Trwają odwiedziny duszpasterskie - kolęda. Szczegółowy plan jest dostępny na stronie internetowej TUTAJ oraz umieszczony w gablotach.
Prosimy o zgłaszanie zmiany miejsca zamieszkania w biurze parafialnym.

10. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.