1. Dzisiaj wspominamy Chrzest Chrystusa.
Msza św. o 12.30 w int. Żywego Różańca, o 13.30 różaniec, a następnie spotkanie Żywego Różańca w salce katechetycznej.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. We wtorek wspominamy bł. Paulinę Jaricot, założycielkę dzieła Żywego Różańca.

4. W środę, o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W czwartek zapraszamy na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Koncert odbędzie się w naszym kościele parafialnym o godz. 19.00.

6. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.
O godz. 19.30 zapraszamy wszystkich członków Apostolstwa Dobrej Śmierci na wspólnotowe spotkanie do sali parafialnej, a po nim, o godz. 20.30 Msza św. dla Apostolstwa Dobrej Śmierci; o 21.00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

8. Trwają odwiedziny duszpasterskie - kolęda. Szczegółowy plan jest dostępny na stronie internetowej TUTAJ oraz umieszczony w gablotach.
Prosimy o zgłaszanie zmiany miejsca zamieszkania w biurze parafialnym.

9. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny najnowszy numer Pielgrzyma oraz Rycerz Niepokalanej.