1. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
Wieczorem Wigilia Narodzenia Pańskiego.
Zachęcamy do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

2. Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy Mszą św. o godz. 22.00 i pasterką o 24.00.
Jutro, w I Dzień Świąt nie ma Mszy św. o 6.30, a kolejne wg porządku niedzielnego.
Msza święta w Lizakach o godz. 9.00.

3. We wtorek II dzień świąt Bożego Narodzenia.
Msze święte w porządku niedzielnym.
Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek (wystawionych pod chórem i na bocznych ołtarzach) na Katolicki Uniwersytet Lubelski i szkolnictwo katolickie naszej diecezji. Za złożone ofiary już dziś dziękujemy.

4. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

5. W środę, o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

6. Biskup pelpliński Ryszard Kasyna udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na najbliższy piątek.

7. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.

8. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
O 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia, a po niej świąteczne spotkanie Wspólnoty Miłosierdzia Bożego.
Za tydzień, w ostatni dzień starego roku zapraszamy wieczorem na godz. 17.30 na nabożeństwo dziękczynno-wynagradzające. O 18.00 Msza św. na zakończenie roku.

9. Parafianie, którzy jeszcze nie mają opłatka na wieczerzę wigilijną, mogą go otrzymać po Mszy św. na chórze u pana organisty.

10. Kolęda w naszej parafii  rozpocznie się od najbliższej środy.
Szczegółowy plan kolęd jest dostępny na parafialnej stronie internetowej TUTAJ, wywieszony w gablotach oraz opublikowany w naszej parafialnej Gwieździe Przewodniej.

11. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny najnowszy numer Pielgrzyma, Rycerz Niepokalanej.