1. Przeżywamy Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin; są to dni modlitw za rodziny i za przygotowujących się do małżeństwa.

2. Dzisiaj Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.
Dzisiaj trwa zbiórka do puszek ustawionych pod chórem i na bocznych ołtarzach na rzecz Kościoła katolickiego na Wschodzie – za okazane wsparcie dziękujemy.
Po każdej Mszy świętej dzieci i młodzież z Ruchu Światło-Życie będą rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Za złożone z tej okazji ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

3. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na roraty o godz. 6.15.

4. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

5. Spotkanie opłatkowe wspólnoty Żywego Różańca w poniedziałek, o godz. 19.00 w salce katechetycznej, zaś Domowników Boga we wtorek o godz. 19.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

6. W środę, o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

7. Okazja do spowiedzi św. przed świętami (z udziałem księży z dekanatu) w środę i czwartek w godz. 8.00– 9.30 oraz 18.30 – 21.00.

8. W piątek zapraszamy na modlitwę Uwielbienia, która rozpocznie się po wieczornej Mszy świętej.

9. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty modlitewnej.

10. W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych i osoby starsze dodatkowo zgłoszone z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Prosimy zainteresowanych o zapisywanie w biurze parafialnym.
Ponadto ks. Łukasz odwiedzi chorych ze swojej stałej listy.

11. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.
Za tydzień Wigilia Narodzenia Pańskiego.
Zachęcamy do zachowania tego dnia wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
Nie będzie wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.
Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy Mszą św. o godz. 22.00 i pasterką o 24.00.

12. Parafianie, którzy jeszcze nie mają opłatka na wieczerzę wigilijną, mogą go otrzymać po Mszy św. na chórze u pana organisty lub w biurze parafialnym.

13. W nadchodzącym tygodniu kończy praktykę diakon Karol Sosnowski. Dziękujemy za posługę i życzymy jak najobfitszych łask przez przyczynę Matki Bożej Królowej Rodzin w bezpośrednich przygotowaniach do święceń prezbiteratu.

14. Kolęda w naszej parafii  rozpocznie się od środy, 27 grudnia.
Szczegółowy plan kolęd jest dostępny na parafialnej stronie internetowej TUTAJ.

15. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej; a ponadto świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.