1. W naszej wspólnocie parafialnej witamy diakona Karola Sosnowskiego, który we wrześniu i w czasie adwentu odbędzie swoją praktykę pastoralną. Życzymy Bożej łaski i wstawiennictwa Matki Bożej Królowej Rodzin w duszpasterstwie.

2. Dzisiaj gościmy Siostry Franciszkanki z Orlika prowadzące Fundację Pomocy Osobom Starszym i Ubogim „Mała Trzódka”. Fundacja ta pomaga osobom w podeszłym wieku poprzez zakup niezbędnych środków do godnego życia. Po każdej Mszy św. będzie można zakupić rękodzieła wykonane przez Siostry Franciszkanki. Całkowity dochód przeznaczony będzie na wsparcie podopiecznych Fundacji.
Na Sumie parafialnej modlimy się w intencji Solidarności w 43. rocznicę wydarzeń sierpniowych.
Na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
O godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. Nowennę do bł. Anieli Salawy rozpoczniemy w czwartek i będziemy odmawiać przez kolejne dni po Mszy św. o 8.30. Modlitwę poprowadzi III Zakon św. Franciszka.

6. Od piątku powraca Msza św. sprawowana o godz. 7.30, zaś niedzielna Msza św. w Lizakach będzie odprawiana o 9.00. W sanktuarium Matki Bożej Bolesnej powracamy do tradycyjnego rytmu liturgii: w dni powszednie Msza św. o godz. 18.00, a w niedziele o 8.00 oraz 10.00.
Powracamy również do posługi sakramentalnej w konfesjonale stałym w dni powszednie od godz. 17.30.

7. W piątek na Mszy świętej o 8.30 modlimy się w intencji ofiar II wojny światowej w 84. rocznicę jej wybuchu.

8. W tym tygodniu przeżywamy I piątek i I sobotę miesiąca.
Okazja do spowiedzi świętej w czwartek od godz. 16.00 i w piątek od godziny 14.30.
W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, dodatkowe Msze św. o godz. 15.15 – w int. Kościoła, Papieża i duchowieństwa – oraz 16.30, a wieczorna Msza święta we wspólnych intencjach.

9. W sobotę odwiedzimy chorych z listy stałej.
W tym dniu nowenna do Królowej Rodzin wraz z nabożeństwem pierwszej soboty miesiąca po Mszy świętej o godz. 8.30.
Spotkanie pielgrzymów udających się na parafialny wyjazd na Sycylię odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 w salce katechetycznej.
Wieczorna Msza św. w intencjach Żywego Różańca, po niej modlitwa różańcowa.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 zostaną pobłogosławione tornistry, książki i przybory szkolne uczniów klas pierwszych.
Msza św. o 12.30 w intencji Żywego Różańca, po Mszy św. procesja eucharystyczna, a następnie spotkanie Bractwa Świętego Krzyża. O godz. 13.30 modlitwa różańcowa i spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w salce katechetycznej.

11. W sobotę, 2 września o godz. 5.00 z naszej parafii wyruszy doroczna pielgrzymka autokarowa na Dożynki Jasnogórskie.

12. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny Pielgrzym.