1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej i sanktuarium ks. neoprezbitera Pawła Wieckiego, który od dzisiaj jest wikariuszem w naszej parafii. Życzymy radosnego przeżywania początków kapłaństwa w naszej wspólnocie pod opieką Matki Bożej.

2. Dzisiaj Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W sobotę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.
Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.00, 10.00, 16.30 i 18.00.
Podczas każdej Mszy św. odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.
Nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 10.00, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II.

6. W najbliższą niedzielę będziemy gościć Siostry Franciszkanki z Orlika prowadzące Fundację Pomocy Osobom Starszym i Ubogim „Mała Trzódka”. Fundacja „Mała Trzódka” pomaga osobom w podeszłym wieku poprzez zakup niezbędnych środków do godnego życia. Po każdej Mszy św. będzie można zakupić rękodzieła wykonane przez Siostry Franciszkanki. Całkowity dochód przeznaczony będzie na wsparcie podopiecznych Fundacji.
Na Sumie parafialnej będziemy się modlić w intencji Solidarności w 43. rocznicę wydarzeń sierpniowych.
Na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.
O godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

7. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny najnowszy numer Pielgrzyma.