A A A

1. Dzisiaj  na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie: dzieci na godz. 16.30, młodzież i dorosłych po wieczornej Mszy świętej  (ok. 18.30).

4. W najbliższych dniach przypadają dawne Dni Krzyżowe. W poniedziałek, wtorek i środę po Mszy św. o 8.30 odbędziemy procesje na plac św. Jana Pawła II prosząc o odpowiednią pogodę i dobre urodzaje w tym roku.

5. We wtorek obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

6. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

7. W czwartek wyrusza 349. piesza pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską. Zachęcamy do licznego udziału w tej pielgrzymce. Po Mszy św. o 5.30 (Mszy św. o 6.30 nie będzie) odprowadzimy pielgrzymów przed kościół Zmartwychwstania Pańskiego. Spowiedź dla pielgrzymów podczas wszystkich Mszy św. Tradycyjnie kolekta w środę na Mszy św. o 18.00 i w czwartek o 5.30 przeznaczona będzie na cele pielgrzymki. Za wszelką okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać i zapewniamy o modlitwie w drodze. W intencji ofiarodawców będzie odprawiona Msza św. w niedzielę, 21 maja w kościele oo. Franciszkanów w Wejherowie o godz. 7.00.

8. W piątek o godz. 18.00, w sali katechetycznej rozpoczyna się kolejny Weekend dla narzeczonych.

9. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie wspólnoty.
W katedrze, w Pelplinie o godz. 11.00 odbędą się święcenia prezbiteratu, wśród 5 diakonów są diakoni: Marcin Sarnowski i Krystian Rink, którzy w naszej parafii odbywali praktykę. Otoczmy ich swoimi modlitwami.

10. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Tego dnia uroczystości odpustowe odbędą się na Kalwarii Wejherowskiej oraz Wielewskiej.
W przyszłą niedzielę  Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.
W sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godz. 15.00 Msza święta dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

11. Organizujemy wyjazd na XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy w sobotę, 3 czerwca br. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym i u ks. Patryka Wyki.

12. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.