1. Dzisiaj o 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, po niej procesja eucharystyczna, po której spotkanie Bractwa Świętego Krzyża. O 13.30 różaniec, a po nim formacyjne spotkanie Żywego Różańca w salce katechetycznej.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie: dzieci na godz. 16.30, młodzież i dorosłych po wieczornej Mszy świętej  (ok. 18.30).

4. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski.

5. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

6. W piątek zapraszamy na comiesięczne Uwielbienie po Mszy świętej wieczornej i nabożeństwie majowym.

7. W sobotę odbędzie się finał XXII Konkursu Poezji Maryjnej, który rozpocznie się Mszą św. i nowenną do Matki Bożej Królowej Rodzin o godz. 8.30, zaś dalsza jego odsłona będzie miała miejsce w salkach katechetycznych.
W sobotę  przypada wspomnienie NMP z Fatimy; o 20.30 Msza św. dla Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci, o 21.00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

8. Próby dla uczniów klas IV przed uroczystością rocznicy I Komunii świętej odbędą się w tym tygodniu: w środę o godz. 16.00 dla uczniów Szkół Podstawowych nr 1 i 3, a o godz. 18.45 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 i szkół  z wiosek.

9. Pierwszą rocznicę I Komunii świętej przeżywać będziemy w przyszłą  niedzielę:
- na Mszy św. o 9.30 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i szkół z wiosek;
- na Mszy św. o 11.00 uczniowie Szkół Podstawowych nr 1 i 3.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.

11. W dniach 18-22 maja odbędzie się 349 piesza pielgrzymka na Kalwarię Wejherowską. Zapraszamy do licznego uczestnictwa.
Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji pielgrzymki, zapraszamy do biura parafialnego lub do kontaktu z ks. Piotrem.

12. Organizujemy wyjazd na XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy w sobotę, 3 czerwca br. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym i u ks. Patryka Wyki.

13. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.