1. Dzisiaj rozpoczynamy odnowienie misji świętych. Serdecznie zachęcamy, aby skorzystać z daru tego czasu i słuchania Bożego Słowa, ku nawróceniu!
Do środy Msze święte z naukami rekolekcyjnymi będą sprawowane o godz. 6.15, 7.30, 8.30, 16.30 i 18.00.
W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (I i II rok formacji).
We wtorek wieczorem pielgrzymka piesza do Skorzewa. Zbiórka o godz. 19.00 przy krzyżu misyjnym przy kościele. Zabieramy ze sobą lampiony. Powrót we własnym zakresie. Szczegóły na internetowej stronie parafii i facebooku.
W środę zapraszamy na wieczorne Uwielbienie.

2. Przeżywamy uroczystość odpustową ku czci św. Barbary.
Z tej okazji w kościele św. Barbary suma odpustowa o godz. 16.30.
Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Dzisiaj o 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, następnie procesja eucharystyczna. O 13.30 różaniec, a następnie spotkanie Żywego Różańca w salce katechetycznej.
O godz. 15.30 Msza święta z poświęceniem medalików dla rodzin z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii świętej.
Trwa zbiórka do puszek dla Kościoła katolickiego na Wschodzie (puszki są pod chórem i na ołtarzach bocznych). Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

4. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na roraty o godz. 6.15.

5. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

6. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

7. W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
Msze św. o godz. 6.15, 8.00, 9.00, 16.30 i 18.00.
Po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku katechetycznym przystąpią do I Komunii świętej.

8. W piątek rozpoczyna się kolejny Weekend dla narzeczonych.

9. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

11. Składamy podziękowanie młodzieży, która w piątek i sobotę angażowała się w przeprowadzenie zbiórki żywności w ramach akcji Caritas „Tak, pomagam”. W pomoc włączył się cały zastęp wolontariuszy z ks. Łukaszem na czele. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję swoimi darami.

12. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej.
Są także dostępne świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom na stół świąteczny.