1. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, następnie procesja eucharystyczna, spotkanie Bractwa Świętego Krzyża. O 13.30 modlitwa różańcowa, po której spotkanie Żywego Różańca w salce katechetycznej.
O godz. 14.00 Msza św. z oprawą muzyczną, z udziałem myśliwych, leśników i ich rodzin wraz z pocztami sztandarowymi z całego rejonu gdańskiego.
Msza św. z poświęceniem różańców dla rodzin z dziećmi, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii świętej, dzisiaj o godz. 15.30.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
- dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.30;
- dorosłych codziennie na godz. 8.00 (modlitwę prowadzi wspólnota Żywego Różańca) oraz wieczorem na 17.30 (z wyjątkiem środy).

3. Październik jest miesiącem Różańca świętego, dlatego chcemy zachęcić wszystkich naszych parafian do wspólnoty Żywego Różańca. W naszej parafii działają 23 róże, a także 23 róże rodziców modlących się w intencji dzieci. Zobowiązaniem jest odmawianie każdego dnia jednej dziesiątki różańca w intencjach papieskich i parafialnych, a także spotkania wspólnoty, które odbywają się w pierwszą niedzielę miesiąca o 12.30. Rozpoczynają się Mszą świętą, po niej procesja eucharystyczna, różaniec, a następnie spotkanie formacyjne w salkach katechetycznych. Więcej informacji można uzyskać u ks. Patryka Ważyńskiego, a także w biurze parafialnym.

4. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy o 17.20, a w środę przed wieczorną Mszą świętą.

5. W poniedziałek ostatni dzień nowenny do św. Franciszka; modlitwę po Mszy św. o 8.30 poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.

6. We wtorek przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
Msza św. w intencjach III Zakonu tego dnia o godz. 8.30.

7. W środę wspominamy św. Faustynę Kowalską.
Msza św. o godz. 8.30 w intencji Wspólnoty Miłosierdzia Bożego.
W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.
W tym dniu o godz. 18.30 rozpoczynamy formację dorosłych kandydatów do bierzmowania. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zapisanie się w biurze parafialnym. Spotkania odbywać się będą w salce parafialnej.

8. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i I piątek miesiąca.
Okazja do spowiedzi świętej w czwartek od godz. 16.00 i w piątek od godziny 14.30.
W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, dodatkowe Msze św. o godz. 15.15 – w int. Kościoła, Papieża i duchowieństwa – oraz 16.30, a wieczorna Msza święta we wspólnych intencjach.

9. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

11. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.