1. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
O godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. W środę włączamy się w modlitwę Koronka na ulicach miast świata.
Spotykamy się zatem o godz. 15.00 przy pomniku Chrystusa Króla, przy krzyżu na ul. Wejhera oraz przy rondzie na przecięciu ul. Skłodowskiej – Staszica. Rozniećmy z iskry ogień Bożego Miłosierdzia i módlmy się publicznie słowami Koronki w intencjach Kościoła, świata, naszej Ojczyzny i naszych osobistych.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.
Spotkanie rady duszpasterskiej tego dnia o godz. 19.00.

5. Próby scholii dziecięcej „Arka” w soboty o godz. 11.00. Zachęcamy chętne dzieci do wspólnego śpiewania, a rodziców o przyprowadzenie dzieci.

6. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik.
Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
- dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.30;
- dorosłych codziennie na godz. 8.00 (modlitwę prowadzi wspólnota Żywego Różańca) oraz wieczorem na 17.30 (z wyjątkiem środy).

7. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin z nabożeństwem pierwszej soboty miesiąca.
W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych z listy stałej.
Wieczorna Msza św. w intencji Żywego Różańca, a przed nią o 17.30 różaniec.

8. Od przyszłej niedzieli, 10 minut przed każdą Mszą świętą będziemy mogli wysłuchać katechezy wprowadzającej nas w celebrację i liturgię Eucharystii. Co tydzień będą omawiane kolejne aspekty Mszy świętej, tak by była dla każdego z nas bardziej zrozumiana i przeżyta. Zachęcamy do uczestnictwa.
O godz. 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, następnie procesja eucharystyczna, spotkanie Bractwa Świętego Krzyża. O 13.30 modlitwa różańcowa, po której spotkanie Żywego Różańca w salce katechetycznej.
O godz. 14.00 Msza św. z oprawą muzyczną, z udziałem myśliwych, leśników i ich rodzin wraz z pocztami sztandarowymi z  całego rejonu gdańskiego.
Msza św. z poświęceniem różańców dla rodzin z dziećmi, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii świętej, w przyszłą niedzielę o godz. 15.30.

9. W tym tygodniu po Mszy św. o 8.30 nowenna do św. Franciszka – modlitwę prowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.

10. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej oraz nasza parafialna Gwiazda Przewodnia.