1. Dzisiaj  na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
- dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 16.30;
- dorosłych codziennie na godz. 8.00 (modlitwę prowadzi wspólnota Żywego Różańca) oraz wieczorem na 17.30 (z wyjątkiem środy).

3. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy w dni powszednie o 17.20, jedynie w środę przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W czwartek o godz. 20.30 Msza św. dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, po niej nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

6. W piątek o godz. 17.30, w salkach katechetycznych rozpoczynamy I turę rekolekcji kerygmatycznych dla I roku formacji kandydatów do bierzmowania (grupa I - ks. Patryka Wyki).
Zapraszamy w piątek na Uwielbienie po Mszy świętej wieczornej, około godz. 18.45.

7. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.
Wieczorem w kościele św. Barbary o godz. 16.30 Msza święta w Dzień Dziecka Utraconego. Zapraszamy na wspólną modlitwę rodziców z rodzinami, którzy pragną pomodlić się za swoje utracone dzieci. Po liturgii, w procesji udamy się do miejsca pochówku dzieci utraconych.

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy.
Przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspiera ono stypendiami ubogą, zdolną młodzież. Dzieło Nowego Tysiąclecia to żywy pomnik stawiany św. Janowi Pawłowi II.
Tego dnia Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.

9. W przyszłą niedzielę o 15.00 wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical pt. Coś się psuje.
Seniorom przypominamy o zabraniu legitymacji emeryta/rencisty.

10. Zapraszamy serdecznie chętnych ojców, mężów, czy byłych ministrantów, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Chcemy stworzyć Liturgiczną Służbę Ołtarza nie tylko z młodych chłopców, ale również z tych, którzy w dorosłym już życiu chcą się zaangażować w posługiwanie przy ołtarzu. Spotkanie dla chętnych mężczyzn w najbliższą środę, 12 października, o godz. 18.30 w salce parafialnej.

11. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej oraz kalendarze na 2023 rok.