1. Dzisiaj Msza św. o godz. 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek obchodzimy 92. rocznicę konsekracji naszego kościoła parafialnego.
O godz. 15.00 koncert uczestników warsztatów muzycznych Instytutu Suzuki.

5. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

7. W sobotę, 30 lipca wyruszy z naszej parafii XXXII piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do licznego uczestnictwa, szczególnie młodych ludzi jak i byłych pątników, którzy pielgrzymowali przed laty.
W piątek (29 lipca) przybędą do nas pielgrzymi z Kartuz i Lęborka. Już dziś bardzo prosimy parafian, którzy pragną przyjąć ich na nocleg, o zgłoszenie swoich adresów w biurze parafialnym.
Zachęcamy także do przekazania intencji modlitewnych, wypisując je na kartkach przy ołtarzach bocznych, jednocześnie przy tej okazji można wspomóc organizację pielgrzymki.

8. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.