1. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. We wtorek z okazji Święta Policji Msza św. w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godz. 6.30. Serdecznie zapraszamy!

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W środę o 20.30 Msza św. dla członków Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci, po niej nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

5. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30.

6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka

7. W przyszłą niedzielę organizowana jest z naszej parafii Pielgrzymka Rowerowa na główne uroczystości odpustowe w sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub. Zapisy w biurze parafialnym lub u ks. Patryka. Wyjazd spod plebanii o godz. 7.30.

8. W sobotę, 30 lipca wyruszy z naszej parafii XXXII piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do licznego uczestnictwa, szczególnie młodych ludzi jak i byłych pątników, którzy pielgrzymowali przed laty.
W piątek (29 lipca) przybędą do nas pielgrzymi z Kartuz i Lęborka. Już dziś bardzo prosimy parafian, którzy pragną przyjąć ich na nocleg, o zgłoszenie swoich adresów w biurze parafialnym.
Zachęcamy także do przekazania intencji modlitewnych, wypisując je na kartkach przy ołtarzach bocznych, jednocześnie przy tej okazji można wspomóc organizację pielgrzymki.

9. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.