A A A

1. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, po niej procesja eucharystyczna, różaniec.
O godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. W środę nasze kościerskie kino Remus zaprasza na film „Żywy”. Seans o godzinie 17.30.
„Żywy” to apologia praktyki adoracji Najświętszego Sakramentu. To filmowe zaproszenie do odnowienia wiary i spotkania z żywym Bogiem obecnym w Eucharystii; spotkania, które na zawsze odmieni Wasze życie.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.

7. 17 lipca, w niedzielę, organizowana jest z naszej parafii Pielgrzymka Rowerowa na główne uroczystości odpustowe do sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej Królowej Kaszub. Zapisy w biurze parafialnym lub u ks. Patryka.

8. Organizujemy wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni w niedzielę, 16 października, na musical „Something Rotten, czyli coś się psuje”. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym.

9. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej oraz nasza parafialna Gwiazda Przewodnia.