1. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.

2. Obchody Dnia Młodzieży rozpoczną się dzisiaj o 13.30 blisko Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, skąd wyruszy procesja z palmami. Po niej, około godz. 14.00 Msza św. na placu pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego. O 16.00 koncert ewangelizacyjny zespołu Jastra.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W środę o 20.30 Msza św. dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, po niej nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.
W tym dniu po całkowitej renowacji wróci do naszej parafii feretron, który noszony jest podczas uroczystości parafialnych i pielgrzymki kalwaryjskiej do Wejherowa.

5. Dziękujemy diakonowi Błażejowi Wołowiczowi, który w środę kończy swoją praktykę pastoralną. Życzymy wszelkich łask przez przyczynę Matki Bożej Królowej Rodzin i dobrego przygotowania się do święceń prezbiteratu.

6. Wielki Czwartek - Pamiątka Wieczerzy Pańskiej, ustanowienie Sakramentu Kapłaństwa i Eucharystii. Modlimy się za naszych duszpasterzy.
Tego dnia jedyna Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Podczas niej dokona się obrzęd umycia nóg 12 mężczyznom, a Komunia św. będzie udzielana pod dwiema postaciami.
Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Kaplicy Adoracji. Wystawienie potrwa do 22.00.

7. Wielki Piątek - Pamiątka Męki Pańskiej.
Naszym zwyczajem prosimy o składanie do czwartku kwiatów w celu udekorowania Grobu Pańskiego.
Początek liturgii o godz. 18.00. Podczas adoracji Krzyża śpiewać będziemy Gorzkie Żale.
Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 6.30, a przy Grobie Pańskim, po liturgii do godz. 24.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły, nie można korzystać z żadnych dyspens.
Ofiary złożone przy adoracji Krzyża są przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
W Wielki Piątek o godz. 15.00 rozpoczynamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia. W Wielką Sobotę i w niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego odmówimy ją również o 15.00. Zapraszamy na modlitwę wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia.

8. Wielka Sobota Spoczynku Pańskiego.
Od godz. 6.30 adoracja przy Grobie Pańskim.
Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny co pół godziny od 9.00 do 13.00; w Nowym Klinczu o 10.30, w Kaliskach o 11.00, w miejscowości Dobrogoszcz o 11.30.
Zachęcamy, by w Wielką Sobotę zachować post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych jako przygotowanie do świątecznego posiłku z pobłogosławionych pokarmów.
Biuro parafialne będzie czynne tylko w godz. 10.00 - 11.00.

9. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.
Uroczystą Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy w sobotę o godz. 21.00.
Po poświęceniu  ognia i czytaniach Pisma Świętego, rozpoczniemy uroczystą Eucharystię, świętując Zmartwychwstanie Pana, którą zakończy procesja rezurekcyjna. Podczas Mszy świętej odnowimy nasze chrzcielne przyrzeczenia, dlatego prosimy przynieść ze sobą świece.
Pierwsza Msza św. w niedzielę będzie o godz. 8.00, a następne już wg niedzielnego porządku.
O 12.30 Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

10. Spowiedź święta w Wielkim Tygodniu:
- w poniedziałek podczas Mszy świętych;
- we wtorek i środę w godz. 8.00 – 9.30 i 19.00 – 20.30, z udziałem księży z dekanatu;
- w Wielki Czwartek spowiedzi nie słuchamy;
- w Wielki Piątek w godz. 6.30 – 10.00;
- w Wielką Sobotę w godz. 6.30 – 10.00;
- w I Święto spowiedzi nie słuchamy.

11. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy akcję Skarbonka Miłosierdzia w ramach jałmużny wielkopostnej. Nasze skarbonki można dzisiaj złożyć w specjalnych koszykach przy ołtarzach bocznych i przed ołtarzem głównym po Mszach świętych. Ofiarowane datki przekażemy na rzecz Ukrainy. Ci, którzy pragną brać udział w losowaniu nagród, organizowanych przez Caritas Diecezji, winni napisać na skarbonce swoje imię i nazwisko, klasę, szkołę i parafię z miejscowością.

12. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.