1. Dzisiaj rozpoczyna się czas adwentu.
Na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

2. Listopad to miesiąc, kiedy w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych.
W tym tygodniu Msza św. za zmarłych we wtorek o 8.30.

3. Od jutra zapraszamy dzieci i dorosłych na roraty o godz. 6.15 – wszyscy przychodzimy z lampionami. W czasie adwentu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

4. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

5. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

6. Katechetów zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19.00.

7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
Okazja do spowiedzi świętej w czwartek od godz. 16.00 i w piątek od godz. 14.30.
W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, dodatkowe Msze św. o 15.15 – w int. Kościoła, papieża i duchowieństwa – i 16.30; wieczorna Msza św. we wspólnych intencjach.

8. W najbliższy piątek i sobotę zostanie przeprowadzona zbiórka żywnościTak, Pomagam” w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas. Odbędzie się ona w wybranych kościerskich centrach handlowych (Biedronka, Społem, PoloMarket). Liczymy na zrozumienie i wsparcie tej szczytnej inicjatywy.

9. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin wraz z nabożeństwem pierwszej soboty miesiąca.
W najbliższą sobotę odwiedzimy chorych z listy stałej.
Już dziś informujemy, że w sobotę, 18 grudnia odwiedzimy chorych i osoby starsze dodatkowo zgłoszone z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Prosimy zainteresowanych o zapisywanie w biurze parafialnym.
Wieczorna Msza św. w sobotę w intencji Żywego Różańca.

10. W sobotę będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci św. Barbary.
Tego dnia o godz. 16.30 w kościele św. Barbary zostanie odprawiona uroczysta suma odpustowa.
Wszystkich gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy.

11. W przyszłą niedzielę o 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, następnie procesja eucharystyczna. O 13.30 różaniec, o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.
Ks. Patryk zaprasza zelatorki wszystkich wspólnot Żywego Różańca, które przynależą do naszej parafii, na spotkanie po niedzielnej modlitwie różańcowej w salkach katechetycznych. Obecność obowiązkowa.
O godz. 16.30 Msza święta z poświęceniem medalików dla rodzin z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii świętej.