1. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
Po sumie, o godz. 10.30 apel modlitewny pod pomnikiem Chrystusa Króla.
Sąsiednia parafia tego dnia przeżywa swój odpust.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
Dzisiaj ofiary złożone do puszek w całej Polsce są przeznaczone na rzecz migrantów na granicy polsko-białoruskiej - dziękujemy!

2. Listopad to miesiąc, kiedy w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych.
Biuro parafialne przyjmuje na wypominki i Msze św. zbiorowe. Intencje modlitewne można składać także w kaplicy Matki Bożej. Pamiętajmy przede wszystkim o modlitwie i ofiarowaniu Mszy św. za naszych zmarłych.
W tym tygodniu Msza św. za zmarłych we wtorek o 8.30.

3. Przez cały miesiąc listopad – z racji pandemii – codziennie jeden raz, za pobożne nawiedzenie cmentarza i jakąkolwiek modlitwę, choćby w myśli za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za zmarłych w czyśćcu cierpiących.

4. Jutro, we wspomnienie św. Cecylii wieczorna Msza św. w intencji naszego parafialnego chóru.
Modlitwą ogarniamy naszych chórzystów, ale także scholę dziecięcą i młodzieżowy zespół muzyczny. Chętnych zapraszamy do zaangażowania się w ich działalność.

5. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

6. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

7. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II i spotkanie grupy modlitewnej.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się czas adwentu.
Na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz.19.00 w salce katechetycznej.

9. Pod chórem można nabyć prasę katolicką; dostępny jest Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej, a także kalendarze ze św. Janem Pawłem II. Są też świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom na stół świąteczny.