Wspólnota Oazowa została reaktywowana w 2017 roku i liczy obecnie 20 członków. Opiekunem grupy jest ks. Patryk Ważyński. Podzielona jest na dwie części: Oaza Dzieci Bożych oraz młodzież przygotowująca się do poszczególnych stopni formacji.  Moderatorką jest Agnieszka Dargacz. Wspólnota angażuje się w liturgię, życie parafialne oraz różnego rodzaju zbiórki i wydarzenia parafialne. Gości również na katechezach głosząc świadectwa i zachęcając do udziału w spotkaniach wspólnoty. Zaproszenie jest skierowane do wszystkich chętnych – dzieci i młodzieży, aby odkrywać Pana Boga we wspólnocie. Spotkania oazowe dla dzieci do 13 roku życia odbywają się w sobotę o godzinie 11.30 w salkach parafialnych, natomiast dla młodzieży od 14 lat we wtorki o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy!