1. Dzisiaj Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. W środę, o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

4. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II.

5. W przyszłą niedzielę na Sumie parafialnej będziemy się modlić w intencji Solidarności w 44. rocznicę wydarzeń sierpniowych.
Na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.
O godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

6. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest najnowszy numer Pielgrzyma oraz Rycerz Niepokalanej, a także Modlitewnik ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W Pielgrzymie, w ciekawostkach biblijnych znajdziemy odpowiedź na pytanie Dlaczego Jezus przepędził handlarzy ze świątyni? Ponadto o przygotowaniach do Roku Świętego 2025. W kąciku psychologicznym Jak budować zaufanie i zadbać o zdrowe granice? Polecamy.