1. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, po niej procesja eucharystyczna i modlitwa różańcowa.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

4. W czwartek, z okazji Święta Policji Msza św. o godz. 9.00 w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za funkcjonariuszy służących społeczeństwu przez ochronę bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymywanie porządku publicznego.

5. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30.
W sobotę Msza św. dla Kurkowego Bractwa Strzeleckiego o godz. 10.00.
W sobotę o 20.30 Msza św. dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, po niej nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.

7. W dniu 30 lipca (wtorek) z naszego sanktuarium wyruszy na pątniczy szlak 34. Piesza Pielgrzymka grupy kaszubskiej (kościerskiej) Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. Do nas dołączą piesi pielgrzymi z Lęborka i Kartuz.  Zachęcamy, aby przyjąć pielgrzymów na nocleg z poniedziałku na wtorek. Zapisy w biurze parafialnym. Zapraszamy do pielgrzymowania z naszej parafii, szczególnie młodzież. Wszelkie informacje na Facebooku „Piesza pielgrzymka na Jasną Górę – grupa kaszubska”.

8. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest najnowszy numer Pielgrzyma oraz Rycerz Niepokalanej, a także Modlitewnik ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W Pielgrzymie dowiemy się o wakacyjnych szlakach programu Europejskich dróg kulturowych. Na pytanie Czy Bóg może karać człowieka? odpowiada ks. Wojciech Kardyś. Ponadto artykuł Nowe zombi poświęcony osobom uzależnionym od narkotyków, a w kąciku psychologicznym Jak wspierać poczucie własnej wartości?