1. Dzisiaj obchodzimy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
O 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia, a po niej świąteczne spotkanie Wspólnoty Miłosierdzia Bożego.
W ostatni dzień starego roku zapraszamy na godz. 17.30 na nabożeństwo dziękczynno-wynagradzające.
O 18.00 Msza św. na zakończenie roku.

2. Jutro uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi; jest to również Światowy Dzień Pokoju i początek Nowego Roku.
Msze święte według porządku niedzielnego bez Mszy świętej o godz. 6.30.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę, o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca.
Okazja do spowiedzi św. codziennie podczas rannych Mszy św., dodatkowo w piątek od 14.30.
W piątek o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, dodatkowe Msze św. o 15.15 – w intencji Kościoła, Ojca Świętego i duchowieństwa – i 16.30, o 18.00 Msza św. we wspólnych intencjach.

6. W sobotę przypada uroczystość Objawienia PańskiegoTrzech Króli.
Msze świętej według porządku niedzielnego.
Podczas każdej Mszy św. pobłogosławimy kredę i kadzidło.
Kolekta uroczystości będzie przeznaczona na misje katolickie.
O godz. 14.45 z placu św. Jana Pawła II wyruszy orszak niebieskiego Króla. Trzej Królowie spotkają się w pałacu Heroda, na Rynku naszego miasta, a następnie wyruszymy za nimi do stajenki usytuowanej w Ogródku Jordanowskim na wspólne kolędowanie.

7. W przyszłą niedzielę wspominamy Chrzest Chrystusa.
Msza św. o 12.30 w int. Żywego Różańca, o 13.30 różaniec, a następnie spotkanie Żywego Różańca w salce katechetycznej.

8. Trwają odwiedziny duszpasterskie - kolęda. Szczegółowy plan jest dostępny na stronie internetowej TUTAJ oraz umieszczony w gablotach.
Prosimy o zgłaszanie zmiany miejsca zamieszkania w biurze parafialnym.

9. Do dnia 27 stycznia włącznie, w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Msze święte w dni powszednie – z racji kolęd – są odprawiane rano, o godz. 6.30 (nie ma Mszy świętej wieczorem).
Na czas kolęd zawieszamy posługę w konfesjonale stałym od godz. 17.30. Spowiedź święta odbywa się podczas każdej Mszy świętej.

10. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej.