A A A

1. Dzisiaj w Kościele obchodzimy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Składamy życzenia wszystkim naszym seniorom, wdzięczni za ich świadectwo życia oraz dziękujemy za wszelki trud i troskę o nasze wychowanie.

2. Dzisiaj  na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. We wtorek przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących; po Mszy św. o 18.00 będzie poświęcenie pojazdów zaparkowanych wokół kościoła i na parkingu.

5. W środę będziemy przeżywać XXVI Święto Chleba. Msza święta dziękczynna za dar chleba, z modlitwą o dobre zbiory, a także o błogosławieństwo dla piekarzy i cukierników tego dnia o godz. 8.30. Zapraszamy serdecznie!
O godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

6. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30.

7. W sobotę ok. godz. 17.30 przybędą do nas pieszo pielgrzymi z Kartuz i Lęborka. Bardzo prosimy parafian, którzy pragną ich przyjąć na nocleg o zgłaszanie się w biurze parafialnym lub dzisiaj w zakrystii po Mszach świętych.
W sobotę o 20.30 zapraszamy na tradycyjny Apel Jasnogórski, który poprowadzą pielgrzymi.
W niedzielę, po Mszy św. o 6.30, której będzie przewodniczyć Ks. Bp Ryszard Kasyna, wyruszy z naszej parafii XXXIII diecezjalna piesza pielgrzymka na Jasną Górę, grupa kaszubska.
Codziennie po wieczornej Mszy św. (z wyjątkiem środy) będziemy odmawiać różaniec łącząc się w ten sposób duchowo z wszystkimi pielgrzymami zdążającymi do stóp Królowej Polski.
Ponadto zachęcamy do przekazania intencji modlitewnych, wypisując je na kartkach i składając do oznaczonej skarbonki pod chórem, jednocześnie przy tej okazji można wspomóc organizację pielgrzymki.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

9. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny nowy numer Pielgrzyma oraz Rycerz Niepokalanej.