1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
Na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
O 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.

2. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła.
O godz. 19.00 w plebanii zapraszamy na spotkanie nowego Zarządu Parafialnego Zespołu Caritas.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą,  a na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu w miesiącu czerwcu litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w poniedziałek, wtorek i środę: dzieci na godz. 16.30, młodzież i dorosłych po wieczornej Mszy świętej  (ok. 18.30).

5. W środę przypada święto Nawiedzenia NMP.
O 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.
Na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich katechetów na spotkanie do plebanii.

6. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek oraz I sobotę miesiąca.
W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
Okazja do spowiedzi świętej w czwartek od godz. 16.00 oraz w piątek od godz. 14.30.
W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, dodatkowe Msze św. o godz. 15.15 – w int. Kościoła, Ojca św. i duchowieństwa – oraz o godz. 16.30, a wieczorna Msza św. we wspólnych intencjach.

7. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin wraz z nabożeństwem I soboty miesiąca.
W najbliższą sobotę po raz ostatni przed wakacjami odwiedzimy chorych z listy stałej.
Wieczorna Msza św. w intencjach Żywego Różańca, po niej modlitwa różańcowa oraz spotkanie formacyjne w sali parafialnej (wyjątkowo w sobotę!).

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową Świętej Trójcy.
Suma odpustowa o godz. 12.30 pod przewodnictwem J.E. Ks. Bpa Arkadiusza Okroja.
W tym dniu zostanie także przeprowadzona zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej z okazji Dnia Dziękczynienia.
Niedziela Trójcy Świętej kończy czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy do spełnienia przykazań kościelnych.
Uroczystość Świętej Trójcy to dzień patronalny wspólnoty Domowników Boga.
W przyszłą niedzielę Mszą Św. o godz. 17.00, w kościele św. Barbary rozpoczniemy nowennę do świętego Antoniego.

9. Organizujemy wyjazd na XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy w najbliższą sobotę. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym i u ks. Patryka Wyki.

10. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim za organizację 349. pielgrzymki do Wejherowa. Dziękujemy wszystkim księżom, funkcyjnym, bractwu krzyżowemu, orkiestrze, firmie „Maja” za transport, wszystkim sołtysom i mieszkańcom naszych wiosek i miasta, którzy wsparli finansowo naszą pielgrzymkę.

11. Osoby modlące się za kapłanów w ramach Apostolatu Margaretka są zaproszone na rekolekcje do diecezjalnego domu rekolekcyjnego w Białogórze. Rozpoczęcie, w uroczystość Bożego Ciała, 8 czerwca wieczorem, a zakończenie, w niedzielę 11 czerwca obiadem. Koszt uczestnictwa 350 zł. Zgłoszenia: przez formularz na stronie internetowej www.dombialogora.pl TUTAJ, drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie : 578.795.250.

12. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny nowy numer Pielgrzyma oraz Rycerz Niepokalanej.