1. Obchodzimy dzisiaj VI Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, poświęcony sytuacji w Ukrainie. Na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie trwa zbiórka do puszek, które są umieszczone pod chórem i na bocznych ołtarzach. Za złożone datki dziękujemy.
Dziękujemy także za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na nasze parafialne inwestycje.
Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.
O godz. 20.30 Msza św. dla Apostolstwa Dobrej Śmierci; o 21.00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

2. Listopad, to miesiąc, kiedy w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Biuro parafialne przyjmuje na wypominki i wspomniane Msze św. zbiorowe. Intencje modlitewne można składać także w kaplicy Matki Bożej. Pamiętajmy przede wszystkim o modlitwie i ofiarowaniu Mszy św. za naszych zmarłych.
W tym tygodniu Msze za zmarłych w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 oraz w czwartek o 8.30.

3. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia.
Wspólnotę Miłosierdzia Bożego i wszystkich czcicieli zapraszamy na Mszę św. o 8.30.
O 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.
O godz. 18.30, w sali katechetycznej, kolejne spotkanie formacyjne dla grupy dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

5. W piątek, w ramach Dnia Seniora, zapraszamy na godz. 10.00 wszystkich chętnych do przedszkola SS. Elżbietanek na przedstawienie o św. Elżbiecie w wykonaniu naszych przedszkolaków.
W piątek, o godz. 17.30, w salkach katechetycznych, kolejna tura rekolekcji kerygmatycznych dla I roku formacji kandydatów do bierzmowania (grupa - ks. Patryka Ważyńskiego).

6. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin, a o godz. 11.00 Msza święta w intencji Ojczyzny, a potem uroczystość odsłonięcia popiersia Księcia Warszawskiego  Fryderyka Augusta I w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, w 215 rocznicę utworzenia Księstwa Warszawskiego w 1807 roku.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
Po sumie, o godz. 10.30 apel modlitewny pod pomnikiem Chrystusa Króla.
Sąsiednia parafia tego dnia przeżywa swój odpust.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
W przyszłą niedzielę Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.
W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godz. 15.00 Msza święta dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.
W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Młodzieży. Zapraszamy w przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii i całego dekanatu na wspólnotowe spotkanie do naszego kościoła. Rozpoczęcie  Mszą święta o godz. 18.00. Po niej Boży raban i uwielbienie oraz agapa w salkach katechetycznych. Szczególne zaproszenie kierujemy do naszej młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

8. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym, Rycerz Niepokalanej.