1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość I Komunii świętej:
- na Mszy św. o 9.00 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6, szkół wiejskich i Montessori;
- na Mszy św. o 11.00 uczniowie Szkół Podstawowych nr 1 i 3.
Wszystkie informacje o białym tygodniu zostały przekazane przez katechetów, a ponadto są umieszczone na parafialnej stronie internetowej oraz FB.
Porządek Mszy świętych w kościele parafialnym jest dzisiaj następujący: 6.30, 8.00, 9.00, 11.00, 13.00, 14.00 i 18.00.

2. Dzisiaj o godz. 14.45 zostanie przedstawione dzieło kompleksowej renowacji feretronu, który jest noszony podczas głównych uroczystości kościelnych i pielgrzymce do Wejherowa.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie: dzieci na godz. 16.30, młodzież i dorosłych na 18.30. Nabożeństwo majowe dzisiaj po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.45.

4. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

5. W poniedziałek przypada święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

6. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

7. W piątek jednoczymy się w modlitwie o powołania, ofiarując dzienną adorację Najświętszego Sakramentu, by wśród chrześcijan rozkwitały liczne i święte powołania kapłańskie, które będą podtrzymywały żywą wiarę i strzegły wdzięczną pamięć o Panu Jezusie poprzez głoszenie Jego słowa i sprawowanie Sakramentów.
W piątek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na wspólne Uwielbienie.

8. W sobotę po Mszy św. o 8.30 nowenna do Królowej Rodzin, a następnie modlitwy do św. Jana Pawła II.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych  w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

10. Wyjazd na XXVI Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 na Polach Lednickich odbędzie się w sobotę 04.06.2022 o godz. 7.30. Wszelkie informacje można uzyskać u ks. Pawła.

11. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: dostępny jest Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.