1. Dzisiaj o 12.30 Msza św. w intencji Żywego Różańca, po której procesja eucharystyczna. O godz. 13.30 różaniec, a po wspólnej modlitwie odbędzie się pierwsze spotkanie formacyjne dla wszystkich członków Żywego Różańca w salkach katechetycznych.
O 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia.
Msza św. z poświęceniem świec dla rodzin z dziećmi, które w tym roku przystąpią do I Komunii świętej, dzisiaj o godz. 16.30.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.
Spotkanie formacyjne dorosłych kandydatów do bierzmowania o godz. 18.30.
Katechetów zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19.00.

4. W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes obchodzone jako Światowy Dzień Chorego, który w tym roku obchodzimy po raz 30. Dodatkowa Msza święta o godz. 10.00 dla wszystkich chorych, samotnych, bezdomnych i tych, którzy się źle mają oraz ich opiekunów i przedstawicieli służb pomagających innym.

5. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.30 nowenna do Królowej Rodzin.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w salce katechetycznej.
Kolekta przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
O godz. 20.30 Msza św. dla Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci; o 21.00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

7. Pod chórem można nabyć prasę katolicką; dostępny jest nowy numer Pielgrzyma oraz Rycerz Niepokalanej.