1. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

2. Różaniec odmawiamy w dni powszednie o godz. 8.00, Koronkę do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

3. W środę z okazji Święta Policji oraz Dnia Leśnika Msza św. o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy!

W środę o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

4. W czwartek o 20.30 Msza św. dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, po niej nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej.

5. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy świętej o godz. 8.30.

W sobotę Msza św. dla Kurkowego Bractwa Strzeleckiego o godz. 9.30.

6. W przyszłą niedzielę Msza św. o 12.30 w intencji III Zakonu św. Franciszka.

7. Organizujemy pielgrzymkę rowerową na uroczystości odpustowe do sanktuarium Matki Bożej Sianowskiej Królowej Kaszub w przyszłą niedzielę; wyjazd o godz. 7.30 spod plebanii. Zapisy w biurze parafialnym lub u ks. Patryka Ważyńskiego. Zapraszamy!

8. W dniu 30 lipca (niedziela) z naszego sanktuarium wyruszy na pątniczy szlak 33. Piesza Pielgrzymka grupy kaszubskiej (kościerskiej) Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. Do nas dołączą piesi pielgrzymi z Lęborka i Kartuz.  Zachęcamy, aby przyjąć tych pielgrzymów na nocleg z soboty na niedzielę. Zapisy w biurze parafialnym.

9. W dalszym ciągu zapraszamy na rowerową pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 06-13 sierpnia. Pozostały jeszcze wolne miejsca. Zapisy w biurze parafialnym lub u ks. Patryka Ważyńskiego.

10. Pod chórem można nabyć prasę katolicką: jest dostępny Pielgrzym oraz Rycerz Niepokalanej.