Dnia 31 maja, w uroczystość odpustu parafialnego Najświętszej Trójcy wspólnota Domowników Boga w naszej parafii obchodziła swoje święto patronalne. Zgromadziliśmy się najpierw na uroczystej liturgii pod przewodnictwem Księdza Biskupa Diecezjalnego, a następnie na spotkaniu przy świątecznym stole w sali parafialnej.
ŚWIĘTO PATRONALNE WSPÓLNOTY DOMOWNIKÓW BOGA