A A A

Róże różańcowe
W pierwszą niedzielę miesiąca marca, w naszej parafii przeżyliśmy dzień skupienia Róż Różańcowych naszego miasta. Dzień skupienia poprowadził dla nas ks. Rafał Barciński, diecezjalny duszpasterz Żywego Różańca. Rozpoczęliśmy modlitwą różańcową o 13.30. Potem Msza święta w intencji Żywego Różańca. Po tym odbyła konferencja dla wszystkich w kościele. Następnie spotkanie zelatorów wszystkich Róż w sali parafialnej. Bardzo dziękujemy przede wszystkim ks. Rafałowi za poprowadzenie dla nas dnia skupienia i umocnienie nas w modlitwie różańcowej. Gorące podziękowania składamy wszystkim Proboszczom naszego miasta za waszą obecność i wspólną modlitwę. Również składamy podziękowanie naszej zelatorce p. Krystynie za pomysł i organizację całego wydarzenia. No i oczywiście wszystkim członkom i zelatorom z naszych parafii za modlitwę i wspólne bycie razem. Ku miłemu zaskoczeniu także dziękujemy członkom i zelatorom z parafii ze Skorzewa za waszą obecność. Św. Filomeno, patronko Żywego Różańca - módl się za nami.


Róże różańcowe
Róże różańcowe
Róże różańcowe
Róże różańcowe
Róże różańcowe
Róże różańcowe
Róże różańcowe
Róże różańcowe