Kościerskie ŚDM
Zgodnie z prośbą Ojca Świętego Franciszka w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata mają odbywać się Światowe Dni Młodzieży w diecezjach. W naszym dekanacie w niedzielę wieczorem zgromadziła się młodzież z naszej parafii oraz z sąsiednich: par. Chrystusa Króla w Kościerzynie, par. Zmartwychwstania Pańskiego w Kościerzynie, Wielkiego Klincza, Rekownicy, Lipusza oraz Wąglikowic. Mszą Świętą rozpoczęło się nasze spotkania, a następnie przez śpiew i taniec uwielbienie Pana Boga. Po przekazanym słowie Księdza Biskupa Ryszarda do młodzieży, nadszedł czas na adorację Najświętszego Sakramentu i na zakończenie wspólne spotkanie przy stole. Bardzo dziękujemy Księżom, którzy włączyli się w to spotkanie, opiekunom, naszemu młodzieżowemu zespołowi muzycznemu, służbie liturgicznej i wszystkim obecnym!

Kościerskie ŚDM