Maturzyści
26. września maturzyści z całej naszej diecezji zgromadzili się na Jasnej Górze na wspólnej modlitwie. Z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 i z I Liceum Ogólnokształcącego przybyło do tronu Jasnogórskiej Pani ok 90 uczniów wraz z nauczycielami i księżmi: Patrykiem Ważyńskim, Patrykiem Wyką i Łukaszem Delewskim. Wspólnej modlitwie towarzyszyła intencja pomyślnego zdania egzaminu maturalnego oraz przede wszystkim podejmowania dobrych i mądrych decyzji w dorosłym życiu. Po modlitwie koronki do Bożego Miłosierdzia oraz okazji do spowiedzi, a następnie modlitwie różańcowej, Mszy Św. przewodniczył Ks. Bp Diecezjalny Ryszard Kasyna. Młodzież miała okazję wysłuchać pięknego świadectwa życia i miłości p. Iwony i Mateusza Bartoszek. Za czas wspólnej modlitwy i pielgrzymowania składamy serdeczne Bóg zapłać.

Maturzyści