A A A

Odpust MBB
W czwartek w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej odbył się odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbyła się od godz. 17.00, o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej i Msza św. w intencji czcicieli o godz. 18.00 pod przewodnictwem Księdza Proboszcza. W tym dniu można było w Sanktuarium uzyskać odpust zupełny.


Natomiast w sobotę przeżywać będziemy główne uroczystości odpustu Matki Bożej Bolesnej. W Jej sanktuarium tego dnia o godz. 11.15 modlitwa różańcowa. O 11.45 z sanktuarium wyruszy procesja do naszego kościoła parafialnego. O 12.00 rozpocznie się suma odpustowa pod przewodnictwem J.E. Księdza Biskupa Arkadiusza Okroja. Wspólnie z nami będą modlić się przedstawicielki zgromadzeń żeńskich naszej diecezji oraz róż różańcowych z naszego rejonu duszpasterskiego. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej na wspólne świętowanie. Zaproszenie szczególne kierujemy do wszystkich modlących się na różańcu: członków i członkiń Żywego Różańca naszej parafii, a także rodziców modlących się za swoje dzieci. Porządek Mszy świętych w sobotę: 6.30, 7.00, 7.30, 8.30, 12.00 (suma odpustowa) i 18.00.

Odpust MBB
Odpust MBB
Odpust MBB
Odpust MBB
Odpust MBB
Odpust MBB