A A A

Pielgrzymka na ...
W piątek ok 17.30 przybyli do naszej parafii pielgrzymi z Kartuz i Lęborka, zmierzający na Jasną Górę. Wieczorem grupa pielgrzymów w naszym sanktuarium spotkała się na apelu modlitewnym razem z gospodarzami i parafianami. Składamy "Wielkie Bóg zapłać" wszystkim mieszkańcom naszego miasta, którzy otworzyli swoje serca i domy, przyjmując pielgrzymów do swoich domów. W sobotę o 6.30 Ksiądz Biskup Ryszard Kasyna wraz z księżmi sprawował Mszę św. z okazji rozpoczęcia pielgrzymki. Grupa Kaszubska naszej Diecezji już wyruszyła na pielgrzymi szlak, aby 13. sierpnia dotrzeć do Domu Matki na Jasnej Górze. Dziękujemy każdemu za pielgrzymi trud!

Oto krótka fotorelacja:

Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...
Pielgrzymka na ...