Wystawa
W niedzielę na zakończenie Mszy św. o godz. 11.00 ks. Paweł ogłosił wyniki konkursu pororatniego. Po burzliwej debacie komisja 3-osobowa oceniła prace, które wpłynęły do parafii i podzieliła je na dwie kategorie: szkoła podstawowa i przedszkole. Bardzo dziękujemy komisji za pracę i przede wszystkim młodym artystom za ich zaangażowanie i pomysłowość. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału we wszystkich organizowanych konkursach. Wystawę prac, które brały udział w pororatni konkursie plastycznym "Szlakiem Roratnich Wędrówek", można oglądać do 23 stycznia (Niedzieli Słowa Bożego). Serdecznie dziękujemy zakładowi fotograficznemu Hinc za udostępnienie ram do prac oraz Kościerskiemu Domowi Kultury za wypożyczenie sztalug. A uczestnikom jeszcze raz gratulujemy i życzymy rozwijania talentu i relacji z Panem Bogiem.

Wystawa