W Kościele powszechnym trwa czas synodu, który jest czasem wspólnego słuchania Ducha Świętego, odkrywania piękna Kościoła i ożywienia naszego uczestnictwa we wspólnocie. Jako wspólnota w parafii także chcemy słuchać głosu Ducha Świętego i odkrywać to, czego On pragnie dla Kościoła. Dlatego zapraszamy wszystkich parafian do wypełnienia ankiety, w której każdy będzie mógł się wypowiedzieć i podzielić swoim doświadczeniem życia w Kościele i spostrzeżeniami mogącymi pomóc w ożywieniu Kościoła jako wspólnoty.

LINK DO ANKIETY TUTAJ

Zachęcamy do udzielenia odpowiedzi na pytania, których jest 25. Można odpowiedzieć tak na wszystkie, jak i na wybrane z nich. Własne oczekiwania, refleksje i sugestie warto przedstawić w ostatnim pytaniu. Zachęcamy do pochylenia się nad podanymi kwestiami osobiście, rodzinnie, czy wspólnotowo. Na odpowiedzi czekamy do 20 listopada.

ks. proboszcz Antoni Bączkowski z duszpasterzami