A A A

27.12.2021r. poniedziałek
godz. 10.00
- Nowy Klincz /strona szkoły, cześć I/
- Nowy Klincz /strona szkoły, cześć II/
- Nowy Klincz /strona lewa, przy szosie/
- Nowy Klincz /strona lewa, przy bloku/
godz. 15.30
- Świętopełka /domy/,
- Świętopełka 2, 2AB, 2CD, 2 EF,
- 31 stycznia,
- Kupiecka,
- Rzemieślnicza,
- Różana,
- Miodowa,
- Sikorskiego,
- Długa,
- Rynek,
- Ratuszowa,
- Rynkowa

28.12.2021r. wtorek
godz. 10.00
- Sycowa Huta
- Zielenin
- Kaliska wieś /strona prawa/
- Kaliska Wybudowanie i wieś /strona lewa/
godz. 15.30
- 8 Marca
- Zielone Wzgórze

29.12.2021r. środa
godz. 10.00
- Dobrogoszcz
- Nowy Podleś
- Gościeradz
godz. 15.30
- Czapliniec
- Kołłątaja
- Żurawia
- Staszica 1, 3, 4, 5, 6C

30.12.2021r. czwartek
godz. 10.00
- Nowa Wieś Kościerska
- Plebanka /część za torami/
- Mostowa
- Sosnowa
- Modrzewiowa
- Osiedle za lasem
- ks. J. Popiełuszki
- Wybudowanie pod Nowy Klincz
- Kard. Wyszyńskiego
- Cedrowa, Gościnna
godz. 15.30
- Staszica 7, 8,
- Spichlerzowa
- Kościelna
- Ogrodowa
- Targowa
- Młyńska
- Mała Młyńska

31.12.2021r. OSTATNI DZIEŃ ROKU /SYWESTER/
1.01.2022r. NOWY ROK

2.01.2022r. niedziela
godz. 14.00
- Wyspiańskiego /numery nieparzyste/,
- Wyspiańskiego /numery parzyste/
- Sobieskiego,
- Skłodowskiej 9A, 32, 36, 38, 41

3.01.2022r. poniedziałek
godz. 10.00
- Sarnowy
- Rybaki
- Lizaki
godz. 15.30
- Skłodowskiej 26, 28, 30

4.01.2022r. wtorek
godz. 10.00
- Mały Klincz
godz. 15.30
- Skłodowskiej 23, 24, 25

5.01.2022r. środa
godz. 10.00
- Rotembark
godz. 15.30
- Skłodowskiej 17, 20, 21 22

6.01.2022r. czwartek
godz. 14.00
- Kossaka
- Małachowskiego
- Malczewskiego
- Reymonta 1, 2, 3
- Dębowa 1, 3

7.01.2022r. piątek
I piątek miesiąca

8.01.2022r. sobota
godz. 13.00
- Gdańska
- Wodna
- Gałczyńskiego
- Żeromskiego
- Dworcowa
- Szulca

9.01.2022r. niedziela
godz. 14.00
- Wybudowanie pod Nową Wieś
- Wejhera
- Źródlana
- Skarszewska
- Chełmońskiego

10.01.2022r. poniedziałek
godz. 15.30
- Topolowa 1, 2
- Jesionowa 1, 2
- Kasztanowa 1, 2

11.01.2022r. wtorek
godz. 10.00
- Dębrzyno
- Juszki
- Szenajda
godz. 15.30
- Skargi
- Lassa
- Kasztanowa 3, 4, 6
- Brzozowa 1, 2

12.01.2022r. środa
godz. 15.30
- Asnyka
- Legionów Polskich
- Wańkowicza

13.01.2022r. czwartek
godz. 10.00
- Kościerska Huta /strona prawa/
godz. 15.30
- Klasztorna
- Miła
- Storczykowa
- Słodowa
- Siedliskowa

14.01.2022r. piątek
godz. 10.00
- Kościerska Huta /strona lewa/
godz. 15.30
- Konopnickiej
- Mickiewicza
- Tuwima
- Orzeszkowej

15.01.2022r. sobota
godz. 13.00
- Cegielnia
- Leśne Wzgórze
- Matejki
- Wybudowanie pod Sikorzyno
- Przemysłowa
- Sobótki
- Kochanowskiego
- Fredry
- Tetmajera
- Słowackiego

16.01.2022r. niedziela
godz. 14.00
- Wierzysko
- Szarlota
- Stare Nadleśnictwo
- Chłodna
- Widokowa
- Letnia
- Wiosenna,
- Towarowa /od dworca/
- Towarowa /od kurników/
- św. Jana Pawła II, Rolnicza, Transportowców,

17.01.2022r. poniedziałek
godz. 10.00
- Kościerska Huta /od strony Wętfi/
- Jedności Robotniczej
- Inżynierska
- Miedziana
- Stalowa
godz. 15.30
- Wojska Polskiego
- Rzemieślnicza
- Tkaczyka
- Świętojańska
- Kowalska
- Partyzantów
- Kościuszki
- Krótka

18.01.2022r. wtorek
godz. 15.30
- 3 Maja
- Świerkowa, Jodłowa
- Dunikowskiego
- Wnuka
- Stolarska
- Michałowskiego
-Witkacego
- Michałowicza
- Wita Stwosza
- PCK
- Grottgera
- Fałata
- Piechowskiego

19.01.2022r. środa
godz. 15.30
- Mestwina II
- Karnowskiego
- Jereczka
- Sędzickiego
- Kolejowa
- Kapliczna

20.01.2022r. czwartek
godz. 15.30
- Chojnicka
- Łagodna
- Pogodna
- Cicha
- Spokojna, Kameralna
- Szydlice

21.01.2022r. piątek
godz. 15.30
- Plebanka
- Bolesława Chrobrego
- Kazimierza Wielkiego
- Władysława Jagiełły
- Tatarkiewicza,
- Drogowców
- Gajowa
- Zagajnikowa
- Mała Dworcowa
- Mała Kolejowa

22.01.2022r. sobota
godz. 13.00
- Markubowo
- Kolęda dodatkowa